KONST / Litografier / Färglitografi 14662186
nr 1466 2186
Ernst Billgren
(f. 1957), Sverige
Signerad, numrerad 189/330. Färglitografi. Bladets mått: 39x46cm, oramat löst blad
Ernst Billgren, född 1957 i Stockholm, Svensk konstnär.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 9 maj 2022
kl 19:27:14
1.000 kr
1.100 kr